inpink logo


  Ora news lajme

  HD
  30:3
  автор | дата 20.06.2019
  • 41019
  • 200
  • 30
  Проголосовало пользователей: 230
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.06.2019
  rtvora Gazetari i RTV Ora Bepin Kolvata informon se ka përplasje pranë KZAZ nr 2 në Shkodër mes përfaqësuesve të PD dhe policisë. KZAZ-se Nr. 2 ndodhet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2019
  rtvora #tempora Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/nUx6nG-hjEo Lidhur me kërcënimin me jetë të kryetarëit të opozites Lulzim Basha, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.06.2019
  rtvora Një aksident i rëndë është regjistruar në mesnatë, rreth orës 01:00 në rrethrrotullimin pranë TEG-ut në rrugën Elbasan-Tiranë. Mjeti tip BMW me targa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2019
  rtvora Ndiqni protestën LIVE këtu: https://youtu.be/THcBt7izSYk Ndryshe nga analisti Zheji, ish-kryeministri Sakli Berisha është i mendimit se Rama nuk njeh ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2019
  rtvora Analisti dhe drejtuesi i emisionit "360 Gradë" në RTV Ora, Artur Zheji, deklaroi se po përgatitet dorëheqja nga Rama. Zheji tha se do të ketë një dakordësi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.11.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Policia ka arrestuar një persona LIVE në ambientet e Spitalit të Traumës, që sipas informacioneve të para është ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.06.2019
  rtvora Një vrasje me armë zjarri tronditi Lezhën mëngjesin e së mërkurës. Ngjarja ndodhi rreth orës 8:00 në fshatin Mërqi ku viktime mbeti shtetësi Gjin Marku ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2019
  Copyrighted by News24 Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.06.2019
  rtvora Follow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2019
  rtvora Qytetarë dhe mbështetës të opozitës kanë bllokuar rrugën në Gjirokastër, aty ku kryeministri Edi Rama do të zhvillojë turin e takimeve elektorale.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.06.2019
  rtvora Një efektiv i policise bahkiake është dërguar me urgjencë në spital pasi ka rënë pa ndjenja pak minuta pasi policia hodhi spraj, për të zbrapsur turmën që ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2019
  rtvora Protesta e mbrëmjes së të premtes nga opozita nuk ka lëkundur aspak qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për të shkuar patjetër në zgjedhje me 30 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2019
  rtvora Vendimi Presidentit për të mos u paraqitur në Komisionin e Ligjit për tu dëgjuar nga socialistët nuk i ka shqetësuar deputetët për të vijuar me debatet për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.06.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.06.2019
  Copyrighted by News24 Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2019
  rtvora #tempora Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/nUx6nG-hjEo Ish kryeministri Sali Berisha komenton akuzat për lidhje të oligarkëve rusë me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2019
  rtvora Një aksident është regjistruar në aksin Kukës-Morinë dhe për pasojë ka humbur jetën një person. Policia bën me dije se “shtetasi P.M., banues në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2019
  rtvora #360grade ryetarja e LSi-së Monika Kryemadhi është kapur në pabesi nga një zonjë e publikut të “360 Gradë” e cila ia tha në sy se LSI i hoqi ndihmën ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.02.2019
  oranews #protesta #opozita Mediat e huaja transmetojnë live protestën e opozitës. Euronews, Zëri i Amerikës, DW etj., kanë pasqyruar hap pas hapi çfarë po ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2019
  Copyrighted by News24 Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.04.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Gazetarët Arian Çani dhe Denis Dyrnjaja kanë shpërthyer në akuza të ashpra midis tyre në studion e "360 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2019
  rtvora Banorët në fshatin Tresh të Lezhës po detyrohen të qëndrojnë zgjuar gjatë natës për të mbrojtur pronat dhe të ardhurat e tyre. Në këtë zonë vjedhjet janë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2019
  rtvora Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në Londër ku ndodhet për një vizitë zyrtare. Dega e Partisë Demokratike në kryeqytetin britanik e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2019
  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.05.2019
  rtvora Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/sot-protesta-e-opozites Follow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят