inpink logo


  Franko durres

  автор | дата 25.07.2019
  Shkarkoni aplikacionin A2 CNN: https://www.a2cnn.com/app https://www.a2cnn.com https://www.facebook.com/A2CNN/ https://www.instagram.com/a2cnn/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.03.2017
  Përmbarimi në Durrës bllokon punimet tek “Veliera”
  • СКАЧАТЬ
  "Të Paekspozuarit", nga Ylli Rakipi në Top Channel, 1 Mars 2018 Të ftuar: Samir Mane Andi Bushati http://top-channel.tv/videot/tpz/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.02.2019
  Vokli laroshi goalkeeper of Shkendija Dr U19 .. (goalkeeper in blue) -17 years old - U19 Albanian Cup.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.08.2008
  Urlaub.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.07.2013
  Per me Teper info: https://www.facebook.com/Adria.Net.Tv.
  • СКАЧАТЬ
  "Shqiptaret per shqiptaret" ne News24 - 28 qershor, 2019 Vellezer dhe motra keto jane te dhenat per kontribuim: Gofundme: ...
  • СКАЧАТЬ
  Vellezer dhe motra keto jane te dhenat per kontribuim: Gofundme: https://www.gofundme.com/Firdeus-Ramazan Pay pal: fondacionifirdeus1@gmail.com Të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.03.2014
  Mordern Version of Red Riding Hood/ frankofoniq.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2018
  Gjatë gërmimeve të një ekspedite franko-shqiptare pranë Forumit Bizantin në qendër të qytetit të Durrësit janë gjetur objekte të periudhës qytetare ilir, që i ...
  • СКАЧАТЬ
  "Mirëmëngjes Shqipëri" Tiranë - Durrës - Rinas, një hekurudhë e re - Ilir Dashi "20 Janar 2017" http://rtsh.al/ ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.08.2011
  Është ndjere e habitur nga prania e madhe e kamerave, por mbi te gjitha nga ajo e një brezi te caktuar adhuruesish te saj shqiptar, te cilët e kane pritur ne ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.04.2013
  Mandi El G ...!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.06.2019
  Vangjush Dako mbajti një fjalë në mitingun përmbyllës të fushatës së PS-së në Durrës. Ai i quajti përgjimet “baltë që po u hidhej fitoreve” dhe se ai kishte fituar ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Familjarë, miq dhe kolegë i kanë dhënë lamtumirën e fundit kantautorit të njohur Françesk Radi. Homazhet në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2018
  Insta im okleani_ Insta im i dyt Okleani_Tv_prapaskenat Insta i Frankos franko_ndoj1 Flm per supportet.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2015
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.01.2019
  Durrës-ben sétálva egy ki utcai hangulat.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.03.2012
  Gjuetia e paligjshme po shkatërron faunën ne lagunat e bregdetit të Durrësit te njohura për shumëllojshmëri speciesh te egra. Alarmin e jep Shoqata e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.03.2013
  Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.07.2019
  Shqiptaret per shqiptaret”, mbremje plot emocione operohet Franko, rrezikonte te paralizohej Mjeku turk: djali ia doli mbane franko premton se do I rikthehet ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят